Okulumuz

Ulaşım ve Servis

BİRİNCİ  SERVİS: 07:15 -- 07:45     ÜÇKUYULAR-MİTHAT PAŞA-MUSTAFA KEMAL SAHİL BUL. ŞEHİT NİHAT BEY CD.  OKUL

İKİNCİ   SERVİS: 07:45 -- 08:15   HALİL RIFAT PAŞA CD.-DOKSANBEŞ -BAYRAMYERİ -İNÖNÜ CD.-ÜÇYOL -BETONYOL (ŞÜKRÜ SARAÇOĞLU CD.) OKUL

ÜÇÜNCÜ  SERVİS:08:15 -- 08:45   BAHÇELİEVLER - BASIN SİTESİ - YEŞİLYURT - KOOP. EVLERİ AKEVLER HATAY NOKTA  OKUL

DÖRDÜNCÜ  SERVİS: 08:45 -- 09:15  ÜÇYOL - EŞREF PAŞA ATİLLA MAH. İNÖNÜ CD. BAYRAMYERİ - DOKSANBEŞ - HALİL RIFAT PAŞA CD.  OKUL

EXPRES  SERVİS: 09:15 -- 09:45  NARLIDERE NARBEL BALÇOVA  OKUL

SERVİS ARACIMIZDA SERVİS ÖĞRETMENİMİZ TEKTİR. BUNDAN DOLAYI  ARACA KADAR ÇOCUĞUNUZU TESLİM ETMENİZ ; ARAÇTAKİ DİĞER ÇOCUKLARIN SAĞLIĞI VE DÜZENİ İÇİN ,ZAMANDAN KAZANIP DİĞER VELİLERİMİZİ BEKLETMEDEN İŞLERİNE ZAMANINDA GİTMELERİNİ SAĞLAMAK İÇİN,ÇOCUĞUNUZUN SAATİNDE KAHVALTISINA OTURMASI VE EĞİTİM SAATİNDEN KAYBETMEMEK İÇİN  ÇOK ÖNEMLİDİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

Servis öğretmenimiz evinize yaklaşmadan önce sizi telefonunuzdan arayıp bilgilendirmektedir.Telefonunuzu  açmadan meşgule alarak çocuğunuzu apartman kapınıza çıkartmanız işimize yardımcı oluyor.Eğer kapıda hazır değilseniz yukarıdaki sebeplerden dolayı en fazla 3 dakika bekleyebiliriz.İstemiyerek siz değerli velilerimizi sıkıntıya düşürürsek şimdiden özür dileriz .

Servis kullanacak öğrencilerin adres bilgileri kayıt esnasında Okul Müdürlüğü’ne veli tarafından bildirilir.

Okulun ilk günü öğrenciler, sabah velileri tarafından okula bırakılır, akşam servislerle çıkışyapılır. Servis görevlileri öğrencileri evlerinin önünden ilgili kişilerden alıp dönüşte ilgili kişiye teslim eder.

Öğrencilerimiz servis formunda belirtilen ilgili kişiden başkasına teslim edilmezler. Ancak,olağanüstü durumlarda veli tarafından yazılı olarak bildirildiği takdirde belirtilen  kişiye teslim edilebilir.

Servis saatinde evde karşılanmaması durumunda öğrenciler okula teslim edilirler.Veli çocuğu okuldan alır.

Servis saatlerinin aksamaması ve bilgi akışının daha sağlıklı olabilmesi için okula iletilmesigereken bilgilerin servis görevlileri aracılığıyla yapılmayıp, günlük bilgi formu veya telefon aracılığıyla yapılmasına özen gösterilmelidir.

Servis saatlerinin aksamaması için başka servis kullanılması ve güzergah değiştirilmesi teklif edilmemelidir.

Servisle ilgili bir problem yaşandığında servis görevlileriyle değil, servis sorumlusuyla görüşülmelidir.

AKŞAM SERVİSİ:    BİRİNCİ SERVİS: 16:45 --17:15    (okul yakın çevre 0-3 km)

İKİNCİ SERVİS:   17:30 --18:15    (uzun servisimiz  3 - 8 km)

ÜÇÜNCÜ SERVİS: 18:30 --19:00    (okul yakın çevre 0 - 3 km)

ÇOCUKLARIMIZ EN FAZLA 20 DAKİKA SERVİS ARACIMIZDA BULUNMAKTADIR.BU SÜREÇTE EMNİYET KEMERLERİ TAKILI OLMAKTADIR.LCD EKRAN MONİTÖRDEN EĞİTİCİ CD VE ÇİZGİ FİLM İZLEMEKTE ,MÜZİK DİNLEMEKTE VE DİĞER SINIFTAN ARKADAŞLIKLAR KURARAK EĞLENCELİ VAKİT GEÇİREREK MUTLU BİR ŞEKİLDE OKULA GİRMEKTEDİR.